#1

Zemais starts. Ir atskanējis trešais zvans, čalas zālē pamazām norimst, gaismas lēnītēm izdziest, mēs  aizturam elpu un visi kopā gaidām – teātris ir gatavs sākties!

112.sezonas pirmā pirmizrāde – “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta” iesoļojusi ģenerālmēģinājumu alejā un teju, teju tiks nodota skatītāju vērtējumam. Paralēli tam cehos darbs nerimst un radošās komandas kaļ plānus, kā iedvesmot teātrim kā jūs, tā mūs. Liepājas teātra aktieru kurss atgriezies Universitātes solos, lai turpinātu studijas un pēc pāris gadiem oficiāli pievienotos trupas rindām. Biļetes tiek drukātas un programmiņas, vēl siltas kā pīrādziņi, kūp uz mūsu galdiem, lai pavisam drīz nonāktu jūsu rokās. Katrs aktieris, režisors, šuvējs, rekvizitors, izrāžu vadītājs, abi valdes locekļi un visi citi ir atrotījuši piedurknes, lai šī sezona kļūtu īpaša mūsu teātrim, tātad arī jums, jo, galu galā – Latvijai 100! Mums visiem svētki – ir taču vērts pacensties.

Mēs ticam un zinām, ka šosezon tiksimies daudz – ne vien Liepājā, bet arī citur Latvijā, ne vien klātienē, bet arī televīzijā, avīžrakstos un interneta portālu ārēs, ne vien skatuves noslēpumā, bet arī aizkulišu ekskursijās, diskusijās un kopīgos piedzīvojumos, kas liktu mums vēl un vēlreiz apjaust, cik dzīvs un rosinošs spēj būt teātris. Lai katra diena šosezon mums apliecina, ka katrs no mums ir īstajā vietā un dara īsto – savas sirds lietu! Lai katra izrāde šosezon mums palīdz ieraudzīt un apzināties svarīgāko. Lai gandarījums!

Turpmāk trešdienās šeit runāsim par būtisko – aktieriem, izrādēm, jaunumiem, studentiem, izbraukumiem, darbiniekiem, koncertiem, notikumiem.

Priekškars atveras un mēs priecājamies Tevi redzēt zālē,
Tavs Liepājas teātris

You may also like

#15

#11

#24

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *