#3

Jauna nedēļa – jauna saruna! Šoreiz ar teātra mārketinga daļas komandu par to, ko iepriekš nebijušu teātris šosezon piedāvās papildus jauniestudējumu klāstam.

  1. Mēneša izrāde

Katru mēnesi mūsu teātrī tiek spēlēts daudz un dažādu izrāžu, tāpēc mēs ļoti vēlamies skatītāju rindās jūs katru redzēt bieži un vēl biežāk! Tieši tamdēļ esam radījuši piedāvājumu, kas saucas “Mēneša izrāde”, tādējādi reizi mēnesī katram piedāvājot iespēju apmeklēt kādu konkrētu izrādi par īpašu cenu. Tas ir lielisks piedāvājums lielākām kompānijām un ģimenēm, ko laika gaitā var ieplānot kā ikmēneša tradīciju! Turpmāk “Mēneša izrādes” tiks īpaši atzīmētas gan repertuāra bukletos un afišās, gan sociālos tīklos un mājas lapas repertuārā. Meklē briļļu simboliņu!

  1. Dalība projektā “Latvijas skolas soma” bērniem un jauniešiem

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem, kurā piedalās arī Liepājas teātris. Sākot ar 2018. gada septembri projekta ietvaros ikvienam valsts skolēnam tiek nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras vērtības. Atliek izvēlēties izrādi, ko apmeklēt plašākā lokā un nākt uz mūsu teātrī! Pačukstēsim vēl, ka par “Latvijas skolas soma” aktiviātēm drīzumā jums stāstīsim visu sīkāk un plašāk, tāpēc turiet acis un ausis plaši vaļā. Starp īpašiem izrāžu piedāvājumiem pavīdēs arī iespēja aicināt mūs ciemos uz jūsu skolām.
Plašāka informācija 63422121 / 29455112

  1. Ekskursijas Biļešu paradīzes kasēs

Ja iepriekš ekskursijas apmeklēšanas gadījumā bija nepieciešams sazināties ar teātra administrāciju, lai rezervētu datumu, tad šobrīd ekskursijas apmeklējumu iespējams iegādāties arī internetā www.bilesuparadize.lv vai jebkurā Biļešu paradīzes kasē. Izmanto iespēju un dodies ekskursijā pa Liepājas teātra aizkulisēm kvalificēta gida pavadībā. Mēs gaidām Tevi ciemos!

Ekskursijas ilgums: 1 stunda
Ekskursijas cena: 3 eiro
Ekskursija notiek latviešu valodā
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma pie Liepājas teātra galvenās ieejas.
Plašāka informācija 63422121 / 29455112

Ceram, ka Tevi iepriecinājām,
Tavs Liepājas teātris

You may also like

#1

#2

#10

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *