#8

Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Šo patiesību cenšamies sevī saglabāt katru mīļu brīdi! Tieši tāpēc pagājušajā nedēļā apmeklējām konferenci “Celtspēja” koncertzālē “Lielais dzintars”. Sāksim ar pateicību par to, ka vispār šādas konferences tiek rīkotas, ka iedvesmojoši cilvēki un savu jomu speciālisti ir pretimnākoši, ka Liepāja ir viens no šādu konferenču Latvijas epicentriem.

Augsti rezultāti pieprasa augstas ambīcijas, teicis Heraklīts. Šādas un līdzīgas iedvesmojošas frāzes un patiesības konferencē dzirdējām gan no ekonomistiem, biznesa treneriem, risku pārvaldības ekspertiem, uzņēmējiem, vadītājiem dizaineriem un komunikācijas treneriem – moderatoriem. Katrs aizrautības pilns vārds no jauna vēl un vēlreiz konferencē mums lika apzināties, ka būtiskākais, kas palīdz darīt savu lietu labi, ir mīlestība pret vietu, kur strādā. Un kurš gan vēl lai to palīdz uzturēt dzīvu, ja ne cilvēki, ar kuriem kopā tiek strādāts! Tieši tāpēc ar šo ierakstu atgādinām kā sev, tā jums, ka ir to vērts reizēm savstarpēji citam citu uzmundrināt, atgādinot, ka ne jau nu par velti mēs visi te esam satikušies, bet tieši tāpēc, lai darītu to, kas mums vislabāk patīk un padodas.

Liepājas teātra vērtības, kuras ik dienas cenšamies īstenot, ir tieši tik augstas, lai tās palīdzētu mums sasniegt mūsu mērķus:

  • mūsu cilvēki ir galvenā vērtība mūsu mērķu sasniegšanai;
  • mēs uzticamies cits citam un respektējam cits cita viedokli;
  • mēs ticam, ka mūsu mērķi ir izaicinoši, nepieciešami un sasniedzami;
  • mēs mācāmies un pilnveidojam sevi, lai pilnveidotu Liepājas teātra izaugsmi;
  • mēs uzņemamies atbildību par rezultātu katrs savas darbības zonā;
  • mēs esam maksimāli prasīgi savas darbības procesā;
  • mēs attīstām iekšējās un ārējās savstarpējās attiecības savstarpējai ilgtermiņa izaugsmei un labklājībai.

Kā sacīja viens no konferences lektoriem Jānis Ķīnasts – ja arī cilvēki kaut kur ierodas labu telpu dēļ, labas vietas dēļ, viņi tur uzkavējas un paliek labu cilvēku dēļ.

Turpinām darīt tā, lai Tu vēlētos pie mums uzkavēties,
Tavs Liepājas teātris

You may also like

#13

#4

#7

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *