#24

Kas ir ABONEMENTS? Tā ir fantastiska iespēja vienam no pirmajiem redzēt jaunākās izrādes, izvairoties no stāvēšanas rindās vai pirmizrāžu datumu nokavēšanas. Tā ir garantēta un nemainīga sēdvieta ABONEMENTĀ iekļautajās izrādēs, kuru varat izvēlēties noteiktās zāles zonās, kas sadalītas četrās cenu kategorijās. Tā ir 15% atlaide uz visām Liepājas teātra izrādēm un koncertiem, jo mēs no sirds novērtējam ABONEMENTA publikas uzticību mums.

Kas ir iekļauts nākamās, 113.sezonas ABONEMENTĀ? Piecas lielās zāles izrādes, kas visas sezonas garumā jums ļaus būt mūsu teātra jaunumu epicentrā – “Purva bridējs ugunī” (režisors Regnārs Vaivars), “Runā, Šekspīr!” (režisors Elmārs Seņkovs), “Pilnīgi svešinieki” (režisors Rolands Atkočūns), “Demons” (režisors Viesturs Meikšāns) un “Jaunības sāpes” (režisore Māra Ķimele).

Kas vēl ir jāzina par ABONEMENTU? Jūs varat izvēlēties starp trīs ABONEMENTU iespējām, apmeklējot attiecīgi 1.pirmizrādes sestdienās, 2.pirmizrādes svētdienās vai 3.pirmizrādes piektdienās. Tiktāl zināms, ka “Purva bridējs ugunī” pirmizrāžu datumi būs 7.,8. un 20.septembris (attiecīgi 1.,2. un 3.ABONEMENTAM). Par pārējiem pirmizrāžu datumiem būs jāseko līdzi informācijai Liepājas teātra repertuāra bukletos, teātra kasēs un mājas lapā. Jums pienākas 10% atlaide ABONEMENTAM, ja esat skolēns, students, pensionārs vai I/II grupas invalīds, to asistents. ABONEMENTA tirdzniecība notiek Liepājas teātra kasēs (tālr. 26117999; 26550223) un www.bilesuparadize.lv līdz 18.08.2019.

Ko mēs ar šo visu gribējām teikt? Mēs ļoti un no sirds priecāsimies, ja pievienosieties mūsu ABONEMENTA publikas saimei!

Jūsu Liepājas teātris

You may also like

#4

#14

#3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *