Dodamies uz Latvijas Nacionālo teātri

Ar izrādi “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta” dodamies uz Rīgu – Latvijas Nacionālo teātri, vietu, kurā pirms teju 101 gada tika proklamēta Latvijas valsts. Kur nu vēl labāka vieta izrādei, kas vēsta tieši par laiku un notikumiem, kas risinājās Latvijā pirms simts gadiem?
Viss ir sakārtots – kostīmi salikti pārvadājamajos skapjos un sakrauti fūrēs, jau vakarā iebrauksim Rīgā. Pirms simts gadiem, kad Latvijas valsts tika proklamēta, ziņa par šo faktu no Rīgas līdz Liepājai ceļoja vairākas dienas. Bija bezdievīgs sals, cilvēki no dienas uz dienu centās izdzīvot, apjēdzot arvien jaunus politiskos pavērsienus, kuru fonā turpinājās ikdienā atrisināmais. Kā nenosalt? Kur atrast darbu? Kas tas par lādiņu, ar kuru pagalmā spēlējas mazi bērni? Un kāpēc jāuzjauc krāpnieciskais piens? Kam ticēt? Kas notiks rīt? Vai mana mūža mīlestība rīt vēl būs maz dzīva? Uz neskaitāmiem un neizportamiem jautājumiem mūsu priekštečiem bija jāatbild ik dienu, lai šodien, mūsdienās mēs varētu svinēt brīvību. Varbūt arī tas mums būtu jāatcerās biežāk kā svētku reizēs.

Aicinām jūs uz izrādi “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”, kas nominēta Spēlmaņu Nakts balvai sešās kategorijās: “Gada lielās formas izrāde”, “Gada režisors” (Valters Sīlis), “Gada scenogrāfs” (Uģis Bērziņš), “Gada aktieris 2. plāna lomā” (Mārtiņš Kalita), Gada kustību mākslinieks” (Kristīne Brīniņa), “Gada muzikālās partitūras autors” (Reinis Sējāns). Biļetes joprojām pieejamas šeit. Izrāde Latvijas Nacionālajā teātrī tiks izrādīta rīt, 5.oktobrī plkst. 13:00 un 18:00

Tiekamies Rīgā!
Jūsu Liepājas teātris

You may also like

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *