Tagi: lāzera q slēdzis, optisko šķiedru griezējs, st uzlīme, šķiedras lāzera 30w, metāla šķiedras lāzera 50w, lāzera nd yag q slēdzis, 100w šķiedras lāzera, optiskās šķiedras mērītājs, mikrotik maršrutētājs, 50w šķiedras lāzera.

€5.86 €8.38
  • Pieejams
  • r997


57964 Citiem karstiem produktiem šajā veikalā

Funkcijas:

Nomaināms Keramikas galveno Dizaina, lai pagarinātu to kalpošanas laiku.

Tests gan single-mode un multi-mode ST/SC/FC interfeisu, optisko šķiedru kabeļi.

Sarkanā gaisma, distance 10KM, izdala 650nm spilgti sarkana gaisma, kas ir spēcīga Iekļūst jaudu.

To var viegli un precīzi noteikt un atrast šķiedras pārtraukumiem, slikta savienojumi, liekšanas vai plaisāšanu.

Tā ir izstrādāta ar nerūsējošā tērauda galvas, lai novērstu avāriju un putekļiem.

Norādot, gaismas un lāzeru strādās sinhroni.

Apraksts:

Tas ir Enerģiju taupošs un izturīgs, neviens sevi izlādes fenomenu bez rotācijas pildspalvu, kad poga ir izslēgta.

Maza izmēra un viegls, tas ir pārnēsājamiem un ērti pārvadāt.

Piemērojami telekomunikāciju Projektēšana un Apkope, KABEĻTELEVĪZIJAS projektēšana un apkope, Kabeļu savienojumu Sistēmas.Citi fiber-optic projektu.

Specifikācijas:

Centrālā viļņa garums: 650nm±10nm

Avots tips: LD

Izejas jauda: vairāk nekā 10mW

Optiskā pieslēgvieta: 2.5 mm universālais savienotājs

CW frekvence: 2Hz

Barošanas avots: 2 x AA Alkaline baterijas

Darbības temperatūra: -10~+60°

Uzglabāšanas temperatūra: -20~+70°

Izmērs: 175mm*26*26mm

Materiāls: plastmasa

Krāsa: melna

Paketē iekļauts:

1 x Vizuālo Defektu Meklētājs


  • Saderīgs: Ubiquiti
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Savienotāja Tips: SC/FC/ST
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Sertifikācija: NAV
  • Zīmola Nosaukums: ONLENY


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti